Zapisy zakończone!

Zapisy

Aby wziąć udział w turnieju, należy przesłać zgłoszenie oraz potwierdzenie opłacenia wpisowego.

Ostateczny termin to jest dzień 08 maja godz. 22.00. Po terminie nie będą już przyjmowane żadne zgłoszenia. Jako organizatorzy musimy wcześniej wiedzieć jakim dysponujemy budżetem, żeby go dobrze zagospodarować. Chcąc zaoszczędzić więcej czasu na gry, postanowiliśmy w tym roku losowanie numerów startowych (podobnie jak u weteranów) przeprowadzić kilka dni przed imprezą i opublikować listy startowe przed zawodami na stronie Mistrzostw Polski.

Mam gorącą prośbę do wszystkich, którzy będą przysyłali zgłoszenia. Proszę o precyzyjne wypełnianie karty zgłoszenia i załącznika. W poprzednich latach musiałem wielokrotnie kontaktować się w sprawie poprawek, co zajmuje mi niepotrzebnie dużo czasu. Na listę startową wpisuję uczestnika dopiero po otrzymaniu karty zgłoszenia i potwierdzenia przelewu. Proszę to przesłać w jednym mailu. Bardzo utrudnia sprawę przesłanie najpierw zgłoszenia, a później za parę dni potwierdzenie przelewu.

W opisie przelewu proszę wpisać nazwisko uczestnika i kategorie. Na załączniku do zgłoszenia konieczny jest odręczny podpis i przesłanie scanu lub zdjęcia załącznika. 

Janusz Grajkowski

Wysyłanie zgłoszenia

Wypełnioną kartę zgłoszenia udziału w Mistrzostwach i potwierdzenie wpłaty wpisowego na konto podane na karcie zgłoszeniowej, proszę przesłać mailem na adres:

janusz@julia.com.pl

Zawodnicy, którzy pierwszy raz wystąpili w rozgrywkach PZTS po ukończeniu 40 roku życia, zobowiązani są wypełnić rubrykę w karcie zgłoszenia z informacją, w którym to było sezonie i w jakim klubie. Byli zawodnicy z licencjami PZTS, którzy mogą wystąpić w kategoriach OPEN zobowiązani są o wypełnienie rubryk w karcie zgłoszenia dotyczących ich ostatniego występu w rozgrywkach PZTS (ostatni sezon i klub).