Aktualności

Nowy rekord frekwencji!

Witam wszystkich uczestników i sympatyków MPA 2019 Toruń. 
Zgłosiło się 254 zawodników w 6 kategoriach. Nowy rekord frekwencji. Jeżeli w takim tempie będzie się nasza impreza rozwijać, to być może trzeba będzie pomyśleć o zmianie formuły jej rozgrywania. Na razie cieszmy się z naszego tenisowego święta. Będzie nam bardzo miło gościć uczestników i osoby towarzyszące w naszym pięknym mieście.
Wróćmy do spraw organizacyjnych. Komisja w składzie:

1. Tomasz Kurtyka - sędzia główny zawodów
2. Jacek Maćkiewicz - v-ce Prezes Energa KTS Toruń
3. Adam Białkowski - sędzia zawodów
4. Janusz Grajkowski - organizator

przeprowadziła losowanie numerów startowych zawodników. Rozstawieni zostali uczestnicy MPA 2018 (zawodnicy, którzy w zeszłym roku zajęli takie same miejsce w przedziałach np. 13-16 byli losowani), a dla wszystkich nowych uczestników mistrzostw numery startowe zostały wylosowane. 
Takim samym kluczem przydzieliliśmy numery startowe we wszystkich kategoriach.

Apel odnośnie sędziowania

Mam wielką przyjemność powiadomić Was, że po raz pierwszy w historii amatorskich zawodów w tenisa stołowego w Polsce została utworzona na potrzeby Mistrzostw Polski Amatorów 2019 strona internetowa.

Nie wszyscy zainteresowani korzystają z facebooka, dlatego strona zawodów umożliwi przekaz informacji o zawodach szerszej grupie odbiorców.

Kilka informacji

Witam Wszystkich!!

Publikuję dzisiaj Komunikat Organizacyjny Mistrzostw Polski Amatorów 2019 w tenisie stołowym. Jest kilka zmian w stosunku do zeszłego roku, dlatego proszę o uważne przeczytanie. W sobotę 18 maja rozpoczynamy w tym roku od kategorii 19-39 lat i kategorii 56-65 lat. Popołudniu grają kategorie 40-55 lat i kategoria 66 lat+. Dużo wcześniej została wyznaczona data zakończenia zapisów. Ostateczny termin to jest dzień 08 maja godz. 22.00. Po terminie nie będą już przyjmowane żadne zgłoszenia. Jako organizatorzy musimy wcześniej wiedzieć jakim dysponujemy budżetem, żeby go dobrze zagospodarować. Chcąc zaoszczędzić więcej czasu na gry, postanowiliśmy w tym roku losowanie numerów startowych ( podobnie jak u weteranów) przeprowadzić kilka dni przed imprezą i opublikować listy startowe przed zawodami na stronie Mistrzostw Polski.

Kontakt

Organizatorem wydarzenia jest klub KTS Energa Toruń: +48 (56) 652 81 88.

Pełnomocnikiem Organizatora jest Janusz Grajkowski: +48 602 685 662 lub email: janusz@julia.com.pl

Sponsoring

Prośba do wszystkich, którzy mają takie możliwości o finansowe lub rzeczowe wsparcie imprezy. Jeżeli ktoś z Was może i zdecyduje się na pomoc, to proszę o kontakt bezpośrednio ze mną. Janusz Grajkowski.